sadsad x
asdasd
Bayilik Görüşmeleri Hakkında
Bayilik görüşmelerinin işleyiş sırası:

Cigit Concept ailesinin iş ortağı olmak istediğinizde, bugünden itibaren başlayarak açılış gününe kadar atacağınız tüm adımları aşağıda görebilirsiniz.

Adım 1:
Başvurunun Yapılması Başvuru web sitesi üzerinden yapılacaktır.

Adım 2:
Başvurunun Değerlendirilmesi (1 gün) Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Bayilik bölümü tarafından değerlendirilir.

Adım 3:
Aday mağazanın ziyaret edilerek değerlendirilmesi (3 gün) Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.

Adım 4:
Franchise Adayının Değerlendirilmesi (3 gün) Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Bayilik Bölümü tarafından, bayilik adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede bayilik adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.

Adım 5:
Bayilik Sözleşmesi’nin İmzalanması Bayilik sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi bayi adayına verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Bayilik Sözleşmesi imzalanır.

Adım 6:
Mimari Uygulamanın Başlatılması Ortalama bir proje uygulaması on beş gün içerisinde tamamlanır.

Adım 7:
Personel Alımı ve Eğitim Açılacak Cigit mağazası için gerekli eleman listesi ve nitelikleri Cigit İnsan kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri Cigit eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır.

Adım 8:
Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması Açılıştan bir hafta önce Cigit mağazasına ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri Cigit tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.

Adım 9:
Ürün Siparişlerinin Verilmesi Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.

Adım 10:
Açılış Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 20 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlar.Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.