Burada gizli bir bahçe var... Tatlı su sesi... Tüllerin ardındaki saklanbaç koşuları... Işıkların ve gölgelerin  oyunu... Kuşların hoş cıvıltısı...

 

Saflığın ve doğallığın en berrak dönemine...

Bizi çocukluğumuzun bahçesine götürüyor...

 

Ürünlerimizi hep bu bilinçle, o çocukluk huzurunun ve saflığının hiçbir arızı etkenlerle

bozulmaması içgüdüsüyle tasarlamak ve üretmek istedik... Trendin, modanın, o saf ve

tertemiz bilinçaltını tahrip ettiğini gördükçe ve izledikçe buna gönlümüzün razı olmadığını farkettik.

Tabiattaki her rengin, her ayrıntının bu doğal dengeyi kapsadığını,  bu huzuru ve saflığı

muhafaza ettiğini gördük.

 

İnsan ömrünün bu en saf ve yalın dönemine özgü ürünler tasarlar iken derin köklerimizden de ilham aldık...

narin baskılar, geleneklerimizden süzülen nakışlar..

mavinin, gül kurusunun, hardalın yeniden yorumlanmış tonları...

pamuğun en doğal hali, natürel örgüler, canlı ve pastel renklerin eşsiz uyumu...

üstün işçilik, nitelikli malzeme, ince ayrıntılar...

zamansız, tutkulu, şiirsel tasarımlar...

 


İŞTE BİZİM HİKAYEMİZ

 

2010 yılında CIGIT markasıyla standart kalıpların dışına çıkarak yüksek ürün kalitesini çok uygun fiyatlarla üreticinin beğenisine sunmayı hedefleyen firmamız, dinamik yapısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla kısa süre içerisinde büyük bir ivme yakalamıştır.

 Uyguladığı Akıllı Maliyet Yöntemi ile ürün kalitesini düşürmeden uygun fiyata üretim yapan firmamız, bu alanda önemli mesafeler katetmiştir.

 Üretime başladıktan sonra büyük bir müşteri ilgisiyle karşılaşan firmamız, daha geniş ve farklı kesimlere ulaşmak için toptan satış ağını genişletmiş, İstanbul'un önemli toptan giyim merkezlerinden Yeşildirek, Zeytinburnu, Laleli ve Merter’de, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde toptan satış mağazaları açmıştır.

 2017'ye geldiğinde firmamız Türkiye ve dünya çapında tanınan bir marka oluşturma hedefiyle perakendeleşmeye ve toptan satıştan kademeli olarak çekilmeye karar vermiştir. Yeni bir konsept üzerinde çalışan firmamız, Türkiye'de örneği bulunmayan çocuk konsept mağazacılığını kurgulamıştır. Bu doğrultuda çocuk giyim koleksiyonuna ek olarak çocuk dünyasına dair seçkin ve özgün tasarımlı yatak odası, banyo grubu, bez bebek oyuncaklar, çocuk odası aydınlatmaları ve çocuk odası dekoratif ürünlerini de ürün gamına eklemiştir.

2018 senesinde GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikasını alan firmamız, ayrıca organik ürün üretimi de yapmaktadır.

Perakende konseptiyle mağazalaşmaya çalışan firmamız İzmir Mavibahçe AVM, Ankara Optimum AVM, Eskişehir Espark AVM, Bursa İnegöl AVM ve Kahramanmaraş Piazza AVM'de perakende mağazalar açmıştır.

Firmamız çocuk perakende mağazacılığına kendine özgü konsepti ile yeni bir soluk getirmeyi amaçlamakta, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışına yayılmış çocuk konsept mağazalar zincirini kurmayı hedeflemektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR