Yıllardır hizmet verdiğimiz tonpan ve perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. CGT Tekstil İnşaat LTD. ŞTİ. olarak Cigit.com.tr ve Cigit Concept toptan ve perakende mağazalarımız olarak daima %100 müşteri memnuniyeti eses alınarak hizmet vermekteyiz.

 

Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden CGT Tekstil İnşaat LTD. ŞTİ., e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.cigit.com.tr, çocuklarımız ve bebeklerimiz için saf naturel pamuklar dan üretilen en iyi kaliteyi en uygun fiyatlara sunan, hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

 

Kalite Garantisi cigit.com.tr'de satılan tüm ürünler %100 yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 

Güvenli Alışveriş cigit.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. cigit.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR