- Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla  iade süresi fatura tarihinden itibaren 30 GÜNDÜR. 

 

- İade işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin anlaşmalı kargo şirketlerimiz Ptt kargo ve Mng kargo ile yapılması gerekmektedir.

 

- Yapmış olduğunuz alışveriş 100 TL ve üzeri olup , gerçekleştireceğiniz iadeyle alışveriş tutarınız 100 TL nin altına indiği takdir de, bizim karşıladığımız kargo tutarı iade esnasında yapılan ödemede tarafınızdan tahsil edilir. Tahsil edilecek tutar iade gönderdiğiniz kargo ücreti değildir. İlk yapılan siparişte 100 TL üstü ücretsiz kargo kampanyasının ücretidir. 

 

- 4 Al 3 Öde kampanyasından yararlandıysanız satın aldığınız ürünlerden herhangi birisini iade ettiğinizde, kampanya koşulları bozuluyor ise kalan ürünler kampanyasız fiyatlardan değerlendirilip, kazandığınız indirim oranı iade tutarından düşülecektir. (Örneğin 100 TL değerinde yaptığınız bir alışverişte 10 TL değerinde bir ürün kampanyadan kaynaklı size ücretsiz gönderildiyse size %10 oranında bir indirim sağlamış oluyoruz ve bu 100 TL'lik alışverişinizin içerisinden 50 TL değerinde bir ürünü iade etmek istediğiniz taktirde , size sağlanan %10 indirim oranı 50 TL'lik size ödenecek iade tutarından düşer ve tarafınıza 45 TL ücret iadesi yapılır.)

 

- Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

 

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 

- Ödemenizi debit/banka kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 20 iş günü içerisinde iade edilir.

 

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. 

 

* İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

 

- Konu hakkında detaylı bilgi almak için;

 

- Müşteri Hizmetleri:+90 850 241 77 58

 

-Çalışma Saatleri: Hafta içi ( Pazartesi-Cuma 09:00-19:00 )