sadsad x
asdasd
Mağaza Bayilik Hakkında
CIGIT CONCEPT MAĞAZA BAYİLİK HAKKINDA

  Cigit Concept, çocuğunuzun dünyasına özgün bir renk ve anlam katmak ve en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için hiçbir yerde bulamayacağınız ürün seçenekleriyle perakende mağaza konseptini beğeninize sunuyor.

  2010 yılında kurulan firmamız ürün yelpazesini kıyafetten ev tekstiline, oyuncaktan bujiteriye, ayakkabıdan oda dekorasyonuna kadar genişleterek Türkiye'de benzeri bulunmayan "çocuk konsept magazacılığı"nı ve “corner mağazacılığını” tasarlayarak sunuma hazır hale getirmiştir. Bu doğrultuda mağazalarda satılacak ürünlerin tamamı konsept bütünlüğü gözönünde bulundurularak Cigit kids tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Ayrıca çocuk mağazalarında görmeye alışkın olmadığımız; çadırdan salıncağa, pratik mama sandalyesinden flamalara, baby shower ürünlerinden duvar stikerlerine kadar onlarca seçkin ürün firmamız tarafından üretilerek konsepte dahil edilmiştir.
 
  Tüm bunların haricinde sunulacak mağazanın veya cornerin iç görünümü de konsepte uygun şekilde dizayn edilmiş ve duvar dikmelerinden ahşap demonte raf seçeneklerine kadar tüm ayrıntılar firmamız bünyesinde tasarlanarak Türkiye'de benzeri olmayan bir mağaza konsepti taliplilerinin beğenisine sunulmuştur.

  Tüm bunlar yapılırken bayi taliplilerinin bütçeleri gözönünde bulundurularak piyasadaki en uygun mağaza dizaynı üzerinde çalışılmış ve eşsiz bir seçenek hazırlanmıştır.

  Talipliler isteklerine göre mağaza ve corner talebinde bulunabilirler. Tam bir mağaza talep edilmesi durumunda mağazanın tüm dekorasyon hizmetleri çok uygun bedellerle firmamız tarafından sunulmaktadır. Bu bedel; boya, ahşap özel tasarım raflar, dikmeler, özel tasarım orta ahşap stantlar, banko, ray/spot ve tüm aydınlatmalar, tabela ve tüm poşet vs gibi eşantiyon ürünleri dahil, m2 maliyeti olarak 500 tldir. Örnek olarak, 100 m2 mağaza tüm kalemlerle birlikte 50.000 tl, 50 m2 mağaza 25.000 tl bedelle talipliye teslim edilecektir.

  Her metrekareye uyarlanabilen 'Cigit concept', bununla da yetinmemekte, yatırımcılarından 'tabela hakkı', 'franchise bedeli' vs. adı altında hiçbir ekstra bedel talep etmemektedir.

CIGIT MAĞAZA ÖRNEK GÖRSELİ 360° 3D SANAL TUR
(Gezinmek için aşağıdaki linke tıklayınız): 

Mağaza Görseli için tıklayınız!

Ev Tekstili Görseli için tıklayınız!


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.